۲۰ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

اهای ترامپ کره شمالی احوالت را میپرسد

اهای ترامپ ما هنوز یادمون نرفته به کره شمالی بلوف زدی و به جنگ تهدیدشون کردی. اگه یه مدت دیگه سکوت کنی دیگه من هم یادم میره به جنگ تهدیدشون کردی.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

اگر اشک در چشم کسى حلقه زند، تنگدستى و مذلت را ازبین می‌برد!

 

 

 (1) 1- محمد بن مروان از امام صادق علیه السلام روایت کرده است که فرمود: هر چیزى پیمانه و وزنى دارد مگر اشکها که هر قطره‏اى از آن لهیب دریاهاى آتش خشم الهى را فرو مى‏نشاند، و اگر اشک در چشم کسى حلقه زند، تنگدستى و مذلت بر او نخواهد شد، و اگر آن اشکها به رخسار آدمى جارى شود، خداوند او را بر آتش دوزخ حرام مى‏سازد، و اگر یک نفر در میان یک امت بگرید، همه آن امت مورد رحمت قرار مى‏گیرند.

 (1) 2- اسماعیل بن ابى زیاد از امام صادق علیه السلام، و آن حضرت از پدر بزرگوارش نقل کرده است که رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم فرمود: خوشا به حال چهره‏اى که خداوند آن را به خاطر گناه و بیم از کیفر الهى گریان ببیند، که هیچ کس به جز خدا از آن گناه آگاه نیست.

 

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

با سر سردار عشق سلفی عزت بگیر/پیرزنی عشوه گر درخور تکریم نیست

 

 

با سر سردار عشق سلفی عزت بگیر           

                                                         پیرزنی عشوه گر درخور تکریم نیست                     

 

 

 

 

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

چگونه نفخ معده را درمان کنیم؟راه حل آسان

 

و من اراد ان لا یصیبه ریح فی بدنه فلیأکل الثوم کل سبعة ایام مرة.

کسى که میخواهد بدنش از استیلاى باد در امان باشد هر هفته یک بار سیر بخورد.

یکى از چیزهائى که مورد انکار مخالفت طب جدید قرار گرفته وجود باد در بدن است که آن را دستاویز حملات سخت و ناروائى بطب قدیم کرده‏اند، طب جدید (یا اطباى امروز) تصور میکنند مراد قدما از باد همان تموج هوا و ترکیبى از ازت و اکسیژن است و حال آنکه یک مراجعه دقیق بآثار قدما و طرز معالجات آنها مطلب را روشن و اشتباه را بر طرف میسازد.

میدانیم آب وقتى یخ مى‏بندد ذرات ترکیبى آن (ملکول‏ها) باد مى‏کند و بهمین جهت بدیوارهاى حوض فشار مى‏آورد و آن را میشکند مقصود از این باد کردن این است که فاصله اتم اکسیژن باد و اتم هیدروژن زیاد مى‏شود و آیا میان این فواصل را چه ماده‏اى پر مى‏کند (وجود خلاء بدلیل عقل و فلسفه باطل است) هر چیز باشد باصطلاح قدما نامش باد است و لو اینکه وجود چنین فضائى را قدما کشف نکرده بودند اما اصولا بهر چیز که فضائى را پر کند و مایه انبساط اجسام شود اصطلاحا باد میگفتند.

همه کس دیده است که بیشتر مرده‏ها باد مى‏کنند و ذرات ترکیبى‏ آنها از هم منبسط و باز مى‏شود تا جایى که یکسره از هم بپاشد میان آنها را هر چیز پرکند باصطلاح قدما باد است همچنین بعضى از اورام و برآمدگیهائى که در بدن اشخاص پیدا مى‏شود و ایجاد دردهاى مختلف میکند.

طب الرضا علیه السلام ترجمه امیر صادقی

 

موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

ماهیها در صف نباتات و میوه‏هاى شفا بخش محسوب می شوند

و من خشى الشقیقة و الشوصة فلا یؤخر اکل السمک الطرى.

هر کس از درد شقیقه متألم است و آنکه از مرض شوصه ناراحت است خوردن ماهى تازه را بتأخیر نیندازد.

شوصه دردى است که در شکم پیدا مى‏شود. بباد و ورمهائى که در اضلاع پدید مى‏آمد نیز شوصه مى‏گویند و هم بر اختلال غدد تعریقى اطلاق مى‏شود. شیخ در قانون مى‏فرماید: شوصه ذات الجنب (سینه پهلو) است- معدنیات بطور کلى دو قسم است، قسمى در آب خود بخود حل مى‏شود این قسم را املاح مینامند و قسم دیگر را که در آب حل نمیشوند فلزات میگویند.

علم امروز ثابت میکند که آنچه در آب حل مى‏شود میتواند مستقیما وارد خون گردد چه در ضمن آب مصرف شود و چه در ضمن چیزهاى دیگر ولى آنها که در آب حل نمى‏شوند باید در ضمن گیاه‏ها وارد بدن شوند، مواد ضرورى بدن را از حیوانات نباید تقاضا نمود زیرا آنها مواد ضرورى و ترکیبى خود را از گیاهها مى‏گیرند یک قسمت آن را که قابل هضم باشد در خود جذب کرده بصورتهاى دیگرى در مى‏آورند و قسمت دیگر که قابل هضم نیست در بدن آنها رسوب مى‏نماید اما ماهیها از این حکم مستثنى هستند و آنچه از املاح و معدنیات وارد بدن آنها شود دست نخورده بما تحویل میدهند زیرا آنها ترکیبات بدن خود را از آب مى‏گیرند و آب محلولى تحویل آنها میدهد که بهیچ وجه رسوب نمیکند لذا ماهیها در صف نباتات و میوه‏هاى شفا بخش محسوب میشوند.

طب الرضا علیه السلام / ترجمه امیر صادقى، ص: 269

 

۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

سنی آمریکایی

داعش= سنی آمریکایی

سنی آمریکایی= کسانی که سر شیعیان را با خنجر بریدند مانند شهید محسن حججی =>

شهید محسن حججی= یاران امام حسین ع در روز عاشورا =>

کسی که سر امام حسین ع را بریدند= شمر =>

شمر= کسانی که سر محسن حججی رابریدند =>

شمر=داعش =>

داعش= سنی آمریکایی =>

شمر=سنی آمریکایی =>

کسانی که با آمریکا مذاکره می‌کنند = کسانی که جزو یاران شمر هستند =>

کسانی که جزو یاران شمر هستند= افراد داعش

 

 

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

چهره یاران امام حسین ع

 

یکی از سوالهایی که مدت ها در ذهنم وجود داشت این است که اگر در روز عاشورا من هم بودم جزو کدام لشکر بودم، لشکر امام حسین ع یا لشکر شمر یا تماشاگر؟

شهید محسن حججی به من نشان داد که چگونه شمر سر امام حسین ع و اصحاب حسین ع را بریدند. 

شهید محسن حججی، من دیگر ادعایی ندارم.

بسیار مشتاق بودم که یاران امام حسین ع را در کربلا ببینم. گمان می‌کردم یاران‌امام‌حسین‌ع همه چهره‌های سفید و خاصی دارند. اما الان می‌دانم همین شهدای دفاع‌مقدس و شهدای هسته‌ای که خونشان پایمال شد و شهدای مدافع حرم مخصوصا شهید‌محسن‌حججی، همین ها اصحاب حسین ع هستند. حال دیگر چهره‌ی یاران امام‌حسین ‌ع را هر‌روز در عکس‌های شهدای‌مدافع حرم خواهم دید.

موافقین ۱ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

شهید محسن حججی

شهید محسن حججی روسفید شدی...بسیار احساس شرمندگی می کنم.
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

خلاصه اخبار 92 الی 95

گاهی گفتن واقعیت خود به تنهایی یک انتقاد بزرگ محسوب می‌شود و احتیاجی به آب‌و‌تاب‌دادن‌ ندارد. بیایید خاطرات را مرور کنیم.

یادش بخیر، از سال 1392 تا سال 1395 به مدت دوسال و 8 ماه تیتر خبرها و روزنامه عکس‌ها و فیلم‌های خیرنگاران در پشت درهای بسته کاخ سفد بود. ازصبح تا ظهر پای میز مذاکره بودیم و هنوز به نتیجه قطعی نمی‌رسیدیم. حتی گفته نمی‌شد راجع به چه چیزی مذاکره می‌کنند.

بعد از برجام که نزدیک دوسال و 8 ماه طول کشید تیتر خبر‌ها پیروزی ایران اعلام شد. پیروزی برد برد. برد به چه معنا برد به معنی سود‌اوری یا بردن سرمایه‌ها.

بسار برایم جالب بود که بعد از پیروزی برجام تصاوری همچون آزمایشگاهای مجهز کشور که در دولت قبل ساخته شده بود به تصویر کشیده‌می‌شد و  پالایشگاه‌های گاز در عسلویه که برای مدت ها قبل بود به نمایش گذاشته می‌شد. اما نتیجه برجام ریختن سیمان در کلاهک‌های هسته‌ای بود و خریدن کیک زرد از روسیه.

اصلاحات لطفا توضیح بفرمایید این کدام نوع از انواع پیشرفت هست؟

نمیدانم درد دلم را به کدام یک از مردم کشورم و کشور‌های جهان بگویم. شب ترامپ میگوید برجام نادیده گرفته‌شده بود. صبح ما می‌گوییم برجام نقض نشده‌است. ظهر میگوییم برجام نقض شده است. شب هم مجلس امریکا 98 نفر از 100نفر به نادیده گرفتن برجام رای می‌دهند.

ای وای...در میان مرور این خاطرات یادم رفت که بگویم رهبر عزیزمان به انواع‌ روش‌ها با نرم ترین زبان‌ها و با ساده‌ترین توضیح‌ها می‌گفت من به آمریکا خوش بین نیستم.

همه‌ی اینها برای جلوگیری از تکرار چنین اشتباهی در کشورم می‌باشد. 

 

موافقین ۱ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

ورم و برآمدگی های ظاهری را چگونه برطرف کنیم؟

 

و من اراد ان یذهب بالریح البارده فعلیه بالحقنه و الادهان اللینة على الجسد و علیه بالتکمید بالماء الحار.

کسى که مى‏خواهد باد سرد-ورم جسم- را از خود دور کند پس بر او باد بحقنه کردن و آلائیدن بدن خود را بروغن‏هاى نرم و بر او باد بماساژ بوسیله دستمال و آب گرم.

مراد از باد در اصطلاح قدما تموج هوا نیست بلکه مقصود گاهى ورم و برآمدگى ظاهرى جسم است که بر اثر انبساط ذرات ترکیبى آن پیدا مى‏شود و گاهى چیزى است که فضا و فواصل ذرات مذکور را پر میکند و گاهى هم منظور علت انبساط ذرات میباشد گاهى مقصود از باد گازها و بخارات مسمومى است که در قسمتهائى از بدن جمع مى‏شود و نیز گاهى منظور خود اورام و برآمدگیهاى مختلف است، علاوه بر موارد فوق بسیارى از انواع دردها و خارش‏ها را با اعتراف باینکه علتش ابتلاء یا ناپاکى خون است کلمه باد را بر آنها اصطلاح کرده‏اند.

طب الرضا علیه السلام / ترجمه امیر صادقى، ص: 284

 

 

موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

چه عجیب! راه رسیدن به دنیا

 

ابن ابى یعفور از امام صادق علیه السلام نقل کرده است که رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم فرمود: کسى که بزرگترین هدف روزگارش آخرت باشد، خداوند او را از دیگران بى‏نیاز مى‏سازد، و به کارش سامان مى‏بخشد، و تا کاملا از نعمتهاى الهى در طول زندگى بهره‏مند نشده باشد، از دنیا نمى‏رود؛ و کسى که بزرگترین هدفش دنیا باشد، خداوند تنگدستى و پریشان خاطرى و نابسامانى را ملازم او سازد، و از دنیا بیشتر از آنچه براى او مقدر شده است نصیبى نخواهد داشت.

 

۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

داعش، برای دیدنتان لحظه شماری میکنم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک و علی الشهید محسن حججی

وقتی که آن پلید می‌دوید تا بیاید تو را اسیر کند تمام روحم لرزید نه از ترس بلکه از انتقام.

داعش به تو پیشنهاد می‌کنم دیگر نه فیلیمی بگیرو نه عکسی چون نه تنها موجب رعب و وحشت ما نمی‌شوی بلکه ما را مصمم‌تر برای جهاد می‌کند.

وقتی که می‌دویدی تا این یار امام حسین ع را اسیر کنی جهان برایم لرزید که چرا من زنده‌ام و تو می‌توانی بدوی...

تو،  حق نداری روی زمین راه بروی... همان قدر که تو درباطل شجاع من هم در حق شجاعم...همان قدر که تو در ریختن خون شیعیان قساوت قلب داری من هم در به درک واصل کردن شما علاقه‌‌مند هستم.

داعش،  بسیار مشتاق دیدارتان هستم و برای دیدنتان لحظه شماری می‌کنم. از خدا بخواهید اسیر نشوید.

خدایا قلبم را سرشار از عشق خودت کن که حاضر باشم تمام بدنم را با قیچی جدا کنندو جز لذت چیز دیگری نبینم.

خوشا به حال یاران حسین ع که درد اول را تحمل کردند و به لذت رسیدند.

اصلا می‌دونید چه خبر هست؟ دوست دارم لذتی را تجربه کنم که هرکسی تجربه نکرده...همه می‌میرند و جان می‌دهند و عده‌ی زیادی هم تیر می‌خورند و شهید می‌شود اما کم هستند که سرشان بریده‌شود، این روزی هرکسی نمی‌شود.

امام حسین ع تو را چگونه شهید کردند؟ ‌

شهید محسن حججی لحظات بریدن سرت درکربلا را زنده برایمان زنده‌کرد.

امام حسین ع آیا روی بدن‌های مطهرتان اسب دوانیدند؟ در این زمان هم روی بدن‌های یارانت با ماشین رفتند.

 "کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا:  هر روز عاشوراست و همه‌ زمین‌ها کربلا " 

موافقین ۲ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

گفت و گویی خنده دار با داعش

داعش: ایران ما می‌آییم...الله اکبر...ایران...هههه

 

ایران: وای، مگه میخوایید برید سفر قندهار که اینقدر لفتش میدید زود باشید دیگه... چه قدر دست‌وپا سنگینید از هندیا یاد بگیرید

 

اوا... شما سر شیعیان را بریدید؟! پس بیایید ایران، اینجا تمام تخت‌های‌بیمارستان ها و دکترها برای زنده نگه داشتن شما آماده هستند.

خوشا به حالتان که به ایران می‌آیید. در اینجا نه سرتان را میبریم و نه جانتان را میگیریم. بلکه استخوان های بدنتان را میشکنیم  و با مجهزترین تشکیلات پزشکی درمان می‌کنیم. آنقدر اینکار را تکرار میکنیم که از ترس بمیرید نه از درد.

 

به ایران خوش آمدید. اینجا جا برای همه تان هست. فقط عجله کنید...هر کی زودتر بیاد بهش تخت میرسه هر کی دیر برسه بهش صندلی میدیمااااا...

سفر خوشی را براتان آرزو میکنم...هههه

 

موافقین ۱ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

خدا جون خیلی باحالی...خیلی...

 

 

عبد الرحمن بن حجاج از امام صادق علیه السلام روایت کرده است که فرمود: (در روز قیامت) آخرین بنده‏اى که فرمان آتش در مى‏یابد و به سوى دوزخ روانه مى‏گردد، روى خود را به عقب بر مى‏گرداند، پس خداوند (به فرشتگان خود) فرمان مى‏دهد که او را باز گردانید، و سپس از او مى‏پرسد: بنده من! چرا چنین کردى؟! بنده پاسخ مى‏دهد: پروردگارا! چنین گمانى نسبت به تو نداشتم! خداوند بزرگ از او مى‏پرسد:

بنده من! در باره من چه گمان مى‏کردى؟!

 


مى‏گوید: گمان مى‏کردم که از گناهم درگذرى و مرا در بهشت خود جاى دهى! پس خداوند فرماید: اى فرشتگان من! به عزت و جلال و نعمتها و بلاها و والائى مقام سوگند که این بنده هیچ گاه در طول زندگى خود نسبت به من گمان خیرى نداشت، و اگر ساعتى در تمام عمرش نسبت به من گمان خیر داشت، او را به آتش دوزخ هراسناک نمى‏کردم، (اینک) از سخن دروغ درگذرید و او را وارد بهشت کنید؛ سپس امام صادق علیه السلام فرمود: هیچ بنده‏اى نیست که به خدا گمان خیر داشته باشد (به لطف الهى امیدوار باشد) مگر آنکه خداوند همان گونه که گمان کرده رفتار مى‏نماید، و اگر بنده‏اى به خدا گمان بد داشته باشد (از لطف الهى ناامید باشد) خداوند به همان گونه که خیال مى‏کرده است، با وى رفتار خواهد کرد، و این کلام خداى بزرگ است که مى‏فرماید (در سوره فصلت، آیه 23): «و این، همان گمانى است که شما در باره پروردگار خویش داشتید، که مایه بدبختى و نابودى شما شد، و در زمره زیانکاران درآمدید».

پاداش نیکیها و کیفر گناهان / ترجمه ثواب الأعمال، ص: 439

موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

دبیرستان و ترامپ

ترامپ جون

آیا در دوران تحصیلت درس ریاضی را هم پاس کرده‌ای؟در جریان باش که 20 تریلیون بدهی داری + 40 میلیون فقیر و 13 میلیون بیکار داری که مساوی هست با بدهکار ترین کشور جهان.

اما ترامپ جون غصه نخور

به فکر  این بلوفی که به کره شمالی زدی باشد امید وارم راه بر ون رفت از این بلوف را به وسیله ی خدایانت پیدا کنی.

حال که ترامپ به چنین وضعیتی دچار شدی به شما پیشنهاد می‌کنم درس دین و زندگی دوره دبیرستانت یک بار دیگر مرور کنی شاید بتوانی به این وسیله حداقل برای جامعه انسانیت افتخار آفرینی نکنی...لطفا... 

 

به خاطر عکس معذرت نمیخوام چون درک میکنم برای پدر چه قدر سخت هست

شرمندگیش برای  ترامپ و عربستان و کسانی که ...

موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

کره شمالی

تازمانی که امریکا کشورم را تهدید میکند با آنها مذاکره نمیکنم.
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

زیارت با عشقولی و نی نی

امام رضا ع خیلی دلم برای زیارت تنگ شده. هیچ جا حرمت نمیشه. بطلب با همسرم و نی نی کوچولوم بیام پابوست.
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

ترامپ جون 2

ریس متمدنین جهان لطفا برو نظام پادشاهی خودتو تبدیل به جمهوری کن بعد به خودت اجازه بده با ریس جمهورها حرف بزنی...این جوری لطف بزرگی در حق ازادی خواه ها کردی...
موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

ترامپ جان

از مشاورانت که حافظه خیلی قوی دارن بپرس ببین کی درطول تاریخ ایران تحریم نبوده بعد اسم تحریمو بیار.
موافقین ۰ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری

آمریکا باماست

امریکا ونزوءلا را تحریم کرد.
ریس جمهور ونزوءلا: من افتخار میکنم که امریکا مارا تحریم کرده است.
موافقین ۱ مخالفین ۰
محمد رسول نصیری